image 5aa5729fc23088.29280216Якщо Ви: любите дітей, цікавитеся сучасними методами навчання, молоді, ініціативні, відкриті, цікавитеся наукою, і саме головне — навчання інших — це Ваше покликання, тоді надсилайте резюме з фото.

Студія пропонує:

• Навчання з курсів, педагогічні психологічні тренінги.
  • Роботу в комфортних та яскравих студіях.
  • Роботу в молодому, амбіційному та дружньому колективі.
  • Гідну та своєчасну оплату.

Про компанію: Технічні студії «Винахідник» — міжнародна мережа позашкільних освітніх закладів, де діти віком від 3 до 16 років навчаються на курсах, від раннього розвитку до робототехніки та програмування, за допомогою навчальних конструкторів LEGO.Навчальна програма складається більш ніж з 20-ти курсів http://vynahidnyk.org/kursy/ З 2008 року відкрито 25 студій в Україні та Молдові, у яких навчаються понад 12000 вихованців.

Кого ми шукаємо?

Викладачів курсів «Наука та технології», робототехніки, дошкільного розвитку, «Юні інженери», архітектури, програмування, веб-дизайну, схемотехніки, мікроелектроніки та просто замотивованих навчатися і змінювати освіту на краще.

або телефонуйте за тел. 066-623-90-90

Наш сайт: www.vynahidnyk.org