Захід проводився у рамках профорієнтаційної роботи кафедри фізичного виховання і спорту ХНУМГ ім. О. М. Бекетова. Перед початком заходу з привітальними словами та ознайомленням з напрямами навчання в Університеті виступив завідувач кафедри Безкоровайний Дмитро Олександрович.

Під час проведення майстер-класу були висвітлені питання з історії розвитку боротьби на руках, продемонстровані елементи техніки боротьби у виконанні ЗМСУ Безкоровайного Д. О. та МСУ Звягінцевої І. М., учнів ознайомили з технікою безпеки під час проведення занять та змагань, з правилами проведення офіційних змагань, було продемонстровано сертифіковане обладнання для занять армрестлінгом. Наприкінці заходу школярі мали можливість випробувати свої здібності між собою. Учні виявили велику зацікавленість до занять армрестлінгом у секції нашого Університету.

1.2020

Університет в соцмережах