24 квітня 2019 року в межах молодіжного фестивалю «БекетовУрбанФест» відбулося змагання проектів«Бекетівський ринг». Школярі – учасники школи розвитку «Мер міста» – представили 10 своїх проектів проти 4-х студентських і стали переможцями. Перше місце посіли відразу 2 команди з проектами «Із забуття в безсмертя» (Калюжний Богданта Криціна Олеся, Центр дитячої та юнацької творчості № 6) та «QR-путівник: подорож в один клік»(Воронова Маргарита, Корчінова Дар’я та Яценко Анастасія, ХЗОШ№70).

1.2020

Університет в соцмережах