У своєму виступі директорка ЦДОіК Т. В. Малиніна в першу чергу підкреслила, що виключно завдяки злагодженій спільній роботі всіх кафедр університету, щирій зацікавленості в результаті, щоденній сумлінній праці кожного співробітника було збережено позитивну динаміку набору на 1 курс бакалавріату (1145 студентів у порівнянні з 1018 минулого року). І це незважаючи на обʼєктивні труднощі сьогорічної вступної кампанії, які відзначила й міністр освіти і науки України Лілія Гриневич: «У поточному році в Україні зафіксовано найменшу кількість випускників шкіл в історії України.

Серед форм профорієнтаційної роботи, які продемонстрували максимальну результативність, було названо підготовчі курси (90%), Всеукраїнські предметні олімпіади для абітурієнтів (91%) і дні відкритих дверей (48%).

Ексклюзивну можливість пропагувати як освітній потенціал ХНУМГ ім. О. М. Бекетова зокрема, так і розвиток фундаментальної університетської освіти в цілому, популяризувати наукові досягнення і, найголовніше, сприяти пошуку і підтримці обдарованих дітей та заохочувати їх до подальшого навчання надала Угода з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти про партнерство у проведенні міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018.

Серед продуктивних ініціатив із залучення майбутніх абітурієнтів слід обовʼязково назвати реалізацію спільних проектів «Школа абітурієнта», «Весняні канікули» з ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та ін. Перспективним є також започаткування обласних конкурсів для учнівської молоді, таких як «Розвиток сучасного підприємництва» та Перший обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв. Системними та результативними формами профорієнтаційної роботи стали проведення виїзних Днів науки, презентація факультетів та ярмарок професій у районах Харківської та інших областей. Не можна оминути увагою запровадження багатьма кафедрами сучасних інтерактивних форм роботи зі школярами у вигляді різноманітних квестів.

Інші види діяльності показали більш помірні результати, що свідчить про необхідність приділити їм більше уваги наступного року. Ґрунтовний аналіз довів, що несистемність проведення занять шкіл розвитку за різними напрямками підготовки суттєво гальмує прогрес у роботі зі вступниками і тому потребує концентрації зусиль саме в цьому напрямку.

Але йшлося не тільки про підсумки – були намічені також нові обрії і нові шляхи до удосконалення системи роботи з майбутніми вступниками. Найбільш помітними із запланованих новацій можна назвати відкриття нової школи розвитку – «Школи омбудсмена» і формування Beketov Open Space – відкритого освітнього простору, який дозволить перетворити університет зі звичної інституції на науково-освітню локацію, «дружньо-розташовану» до всіх мешканців міста, а особливо до школярів.

Отже, вважаючи майже літнє тепло і сонячне сяйво нинішнього дня за добру прикмету, ми розпочинаємо нашу роботу і сподіваємося, що «оксамитовий» її початок принесе добрий врожай наступного літа.


 1.2020

 підготовчі курси 3

підготовчі курси 4

підготовчі курси 6

підготовчі курси 2

підготовчі курси 2

підготовчі курси 5

 

Університет в соцмережах

Kname  facebook 5 xxl  instagram                                                  

                                                                                                   1

vtour

                                                                                                                     dvd 20    mq2

   Е буклет2020

 

                                                                                                                       

Вступнику

бак

маг

Кар`єра

Вакансії

Анкета для Вакансій