Важливим напрямом роботи Центру є сприяння формуванню позитивного іміджу університету засобами рекламної кампанії в ЗМІ, а саме:

• друк та публікація інформації про основні напрямки навчання та спеціальності університету в довідниках абітурієнта м. Харкова, Харківської області та м. Мелітополя;
  • виготовлення та експонування рекламних листівок в вагонах метро м. Харкова;
  • виготовлення відеоролика до Днів відкритих дверей та розміщення їх на плазмових панелях в Харківському метрополітені на 11 станціях метро;
  • розміщення інформації про основні напрямки та спеціальності ХНУМГ імені О. М. Бекетова на сайті Osvita.com.ua;
  • виготовлення та публікація друкованої рекламної продукції: об’яви, буклети, банери, листівки, візитівки, сертифікати та подяки до Дня відкритих дверей ХНУМГ імені О. М. Бекетова, виїзних днів відкритих дверей, підготовчих курсів, турнірів для учнів шкіл м. Харкова та області, школи розвитку «Мер міста» для лідерів учнівського самоврядування та шкіл розвитку за різними напрямами підготовки, Ярмарку вакансій-2019, тренінгів та майстер-класів тощо;
  • створення груп в соціальних мережах та Instagramдля профорієнтаційної роботи та реклами  ХНУМГ імені О. М. Бекетова;
  • розробка та впровадження інфографіки для абітурієнта на сайті університету та в соціальних мережах;
  • постійно оновлюється сторінка ЦДОіК на сайті університету.

Таким чином, ЦДОіК продовжує традиційну профорієнтаційну роботу та запровадив нові форми і методи роботи:

1. Збільшилася кількість учасників і переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, які проводяться для вступників, з можливістю отримання додаткових балів до сертифікатів ЗНО.
  2. Відкрито  студію пісочної анімації.
  3. Покращилися результати співпраці з КЗ «Мала академія наук». У 2018-2019 н. р. на базі університету проходить літня біологічна школа для 60 членів Малої академії наук за науковими відділеннями хімії та біології, екології та аграрних наук за сприянням кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод.

4.Розширилася географія  і збільшилася кількість абітурієнтів, охоплених виїзними профорієнтаційними заходами.

5.Вперше у 2018-2019 н. р. започаткований новий формат постійно відкритих дверей Університету BeketovOpenSpace.

6.Вперше у 2018-2019 н. р. проведено «Весняний марафон SPRINGSTREAM».

1. Започатковано роботу нових шкіл розвитку:

• ШколарозвиткуStart Up School
  • Освітня платформа «Шкільний омбудсмен»

8.Ярмарок вакансій проводився у новому форматі: виставка-експозиція, майстер-клас від фахівців Центру зайнятості, панельна дискусія «Управління професійною кар’єрою».