ü  Центр доуніверситетської освіти і кар’єри тісно співпрацює з:

• науково-методичним педагогічним центром Департаменту освіти Харківської міської ради в організації та проведенні конкурсів, турнірів, шкіл розвитку;
  • Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківської обласної ради в організації та проведенні конкурсів, зльотів, турнірів, етапів Всеукраїнських олімпіад  школярів;
  • Департаментом освіти Харківської міської ради в організації та проведені конкурсів, турнірів, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» в організації та проведенні етапів Всеукраїнських олімпіад  школярів;
  • комунальним закладом «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» і Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, а також з Харківським обласним товариством лісівників України в організації та проведенні зльотів;
  • Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти  в організації проведення ЗНО з окремих предметів.

ü  Центр доуніверситетської освіти і кар’єри працює також як інформаційний центр приймальної комісії, надаючи відвідувачам консультації щодо факультетів, спеціальностей та умов вступу в університет.

ü  Протягом останніх років при відкритті нових спеціальностей ЦДОіК сприяє розповсюдженню інформації про них та співпрацює як з факультетами, так і з іншими організаціями. В минулому році це була допомога в інформуванні та рекламі  спеціальності «Філологія» на факультеті менеджменту. В цьому році це співпраця з Ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти ХОНМІБО в пропагуванні дистанційної та паралельної форми навчання  за спеціальностями 051 «Економіка»: освітня програма «Економіка підприємства» та 071 «Облік і оподаткування»: освітня програма «Облік і аудит» на факультеті економіки і підприємництва.

ü  Для вирішення поставлених завдань Центр доуніверситетської освіти і кар’єри тісно співпрацює з організаціями, закладами і установами, які надають допомогу у проведенні на базі Університету заходів для учнівської молоді.

ü  Підписано Меморандум «Про співпрацю для участі у програмі Міжнародного оцінювання учнів Piza» з Регіональним Центром оцінювання якості освіти.

ü  У 2018-2019 н. р. на базі університету Центром оцінювання якості освіти було організовано 18 пунктів тестування, які відвідали 270 абітурієнтів. Це дало можливість провести профорієнтаційну роботу з учасниками ЗНО після завершення тестування. Головний спеціаліст Центру оцінювання якості освіти Кубайко Л. І. за нашим запрошенням залучалася до виїзного заходу до м. Мерефа. Директор Центру оцінювання якості освіти Сидоренко О. Л. проводив роз’яснювальну роботу та брав участь у Дні відкритих дверей.

ü  З Департаментом освіти Харківської міської ради були організовані і проведені школи розвитку, конкурси, турніри, яким були охоплені всі навчальні заклади міста та приблизно 800 абітурієнтів.