У 2018-2019 навчальному році Центр доуніверситетської освіти і кар’єри та професорсько-викладацький склад університету завдяки співпраці з Харківським Міським центром зайнятості відвідали навчальні заклади Харківської області та інших областей країни. Були залучені учні від 6-х до 11-х класів, які мали змогу ознайомитись зі спеціальностями ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Інформування абітурієнтів про освітні можливості нашого університету та популяризація спеціальностей проводилася Центром доуніверситетської освіти і кар’єри і кафедрами під час участі у виїзних заходах, організованих  Міським центром зайнятості.

У 2018-2019 навчальному році змінено форму інформування: застосовані не тільки  бесіди і роз’яснення, а й нові форми проведення зустрічей: воркшопи, тренінги, майстер-класи. Було організовано виїзні заходи у райони м. Харкова, ОТГ Харківської області та до сусідніх областей, а саме: 

  • смт Пісочин
  • Малинівське ОТГ
  • Чкаловське ОТГ
  • м. Золочів
  • м. Мерефа
  • м. Полтава
  • м. Кременчук
  • смт Сахновщина 
  • смт районного значення Великий Бурлук

Найбільшу активність у виїзних профорієнтаційних заходах проявили:  

  • Радзінська Юлія Борисівна—кандидат технічних наук, старший викладач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем;
  • Підлісна Ольга Вікторівна —кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну та образотворчого мистецтва;
  • Вершиніна Дарина Миколаївна—аспірант кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, голова Ради старшокласників;
  • Угоднікова Олена Ігорівна—кандидат економічних наук, заступник декана будівельного факультету, голова профкому студентів, старший викладач кафедри туризму і готельного господарства;
  • Єгоров Олег Борисович —доцент кафедри альтернативної електроенергетики та електротехніки;
  • Дюмін Едуард Сергійович —аспірант кафедри світлотехніки і джерел світла.

              звіт ЦДОіК ред 008

Профорієнтаційні виїзні заходи проводилися також завдяки дії договорів про співпрацю з навчальними закладами (всього у 2018-2019 н. р. діяв 221 договір).

Центр доуніверситетської освіти і кар’єри активно сприяв зустрічам абітурієнтів з професорсько-викладацьким складом університету у наступних навчальних закладах м. Харкова та Харківської області:

  • Харківський текстильний коледж 
  • Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 3
  • Дергачівський ліцей № 162 
  • КЗ «ПДЮТ«ІСТОК» 
  • Первомайська гімназія № 3
  • ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва»
  • навчальні заклади м. Харкова та Харківської області (на базі ХНУРЕ)
  • м. Мерефи 
  • м. Куп’янська
  • смт Кигичівки
  • м. Балаклії 
  • сел. Близнюки
  • м. Лозової

звіт ЦДОіК ред 010

Завдяки новим формам проведення зустрічей було залучено близько 1000 абітурієнтів. Активну участь у проведенні брали викладачі та співробітники інших підрозділів університету:

  • Яцюк Микола Володимирович—заступник директора Центру заочно-дистанційного навчання, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії і культурології; 
  • Карюк Андрій Олександрович—заступник декана факультету менеджменту, асистент кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст; 
  • Дріль Наталія Валеріївна —асистент кафедри економіки підприємництва, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку; 
  • Нестеренко Світлана Володимирівна —кандидат технічних наук, старший викладач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності; 
  • Андренко Олена Анатоліївна —доцент кафедри фінансово-економічної  безпеки, обліку і аудиту; 
  • Оленіна Олена Юріївна —доктор мистецтвознавства, професор, завідувач    кафедри дизайну та образотворчого мистецтва; 
  • Малиніна Тетяна Василівна—директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри; 
  • Угоднікова Олена Ігорівна—кандидат економічних наук, заступник декана будівельного факультету, голова профкому студентів, старший викладач кафедри туризму і готельного господарства; 
  • Радзінська Юлія Борисівна—кандидат технічних наук, старший викладач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем; 
  • Соболєва Ганна Григорівна—кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємництва, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку;
  • Котелевець Сергій Валерійович—аспірант кафедри альтернативної електроенергетики та електротехніки; 
  • Аброкітов Володимир Едуардович —кандидат технічних наук, доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності; 
  • Богданова Лариса Олегівна —старший викладач, заступник завідувача кафедри основ архітектурного проектування; 
  • Мирошникова Юлія —випускниця факультету менеджменту, студентський клуб університету; 
  • Бабенко Віолетта Миколаївна—фахівець Центру доуніверситетської освіти і кар’єри; 
  • Герасименко Інна Олександрівна—фахівець Центру доуніверситетської освіти і кар’єри; 
  • Скурихін Владислав Ігоревич—доцент кафедри електричного транспорту; 
  • Капцова Наталія Іванівна—асистент кафедри експлуатації газових і теплових систем; 
  • Баландіна Ірина Сергіївна —кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму і готельного господарства; 
  • Рябєв Антон Анатолійович —кандидат економічних наук, старший викладачкафедри туризму і готельного господарства; 
  • Краївська Інна Анатоліївна —старший викладач кафедрифінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту; 
  • Покуца Ілля Володимирович —кандидат економічних наук, асистент кафедри економіки підприємництва, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку; 
  • Смірнова Ольга В’ячеславівна —кандидат архітектури, асистент кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища; 
  • Слатова Ольга Михайлівна —старший викладач кафедри експлуатації газових і теплових систем;
  • Лялін Олександр Іванович—доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства; 
  • Вершиніна Дарина Миколаївна—аспірант кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, голова Ради старшокласників; 
  • Радченко Світлана Сергіївна—старший викладач кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту; 
  • Можайкіна Наталія Василівна—кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки; 
  • Вотінов Максим Алікович —кандидат архітектури, доцент кафедри основ архітектурного проектування і рисунку; 
  • Троцай Аліна Віталіївна—голова студентського сенату, студентка 4 курсу факультету транспортних систем та технологій; 
  • Новожилова Марина Володимирівна—доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри прикладної математики і інформаційних технологій; 
  • Костенко Олександр Борисович—кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики і інформаційних технологій; 
  • Воєводіна Марія Олександрівна—старший викладач кафедри прикладної математики і інформаційних технологій; 
  • Гавриленко Ірина Олександрівна—асистент кафедри прикладної математики і інформаційних технологій; 
  • Подлесна Ольга Вікторівна—кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну та образотворчого мистецтва; 
  • Ткачов В’ячеслав Олександрович—кандидат технічних наук, доцент кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод, декан факультету інженерної екології міст; 
  • Пряницька Валентина Борисівна—старший викладач кафедри іноземних мов; 
  • Сулейманова Карина—лаборант кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку.

Також для всіх бажаючих познайомитись з нами на базі університету — для школярів, вчителів та батьків — проводились майстер-класи, тренінги та екскурсії до лабораторій університету всіх факультетів.

Важливу роль у профорієнтаційній роботі відігравало знайомство абітурієнтів з університетом. Найпопулярнішими локаціями при відвідуванні університету учнівською молоддю стали лабораторії, де під час знайомства проводились експрес-заняття. 

Безпосередньо відвідали наш університет учні: 

  • Слобідського району (14 шкіл, 180 учнів);
  • Московського району (6 шкіл, 84 учні);
  • Індустріального району (7 шкіл, 79 учнів);
  • Немишлянського району (5 шкіл, 69 учнів);
  • ліцею «Професіонал» (8, 9, 10 класи, 45 учнів);
  • діти працівників НЕК «Укренерго» (8, 9, 10 класи, 17 учнів);
  • загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11 (10 клас, 13 учнів);
  • загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 138 (9, 11 класи, 20 учнів);
  • загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 140 (10 клас, 15 учнів);
  • загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 (10,11 класи, 18 учнів);
  • Нововодолазького санаторного Начально-виховного комплексу (10, 11 класи 11 учнів); 
  • Краматорської загальноосвітньої школи (9, 10 класи, 12 учнів);
  • м. Енергодару Дніпропетровської області (10, 11 класи, 21 учень).

   звіт ЦДОіК ред 014

Всього за 2018-2019 навчальний рік:

  • було задіяно 21 кафедру, Студентський сенат, Центр заочно-дистанційного навчання, Центр доуніверситетської освіти і кар’єри, спортивний комплекс, музей, лабораторії;
  • було охоплено близько 50 навчальних закладів м. Харкова, 500 учнів м. Харкова та 800 учнів Харківської області та інших областей країни.

 

 підготовчі курси

підготовчі курси 3

підготовчі курси 4

підготовчі курси 6

підготовчі курси 2

підготовчі курси 2

підготовчі курси 5

 

ЦДОК копия копия 1

#BeketovOpenSpace

Реєстрація копия

IMAGE 2019 10 01 100217

Вступнику

бак

маг