Центр тісно співпрацює з науково-методичним педагогічним центром Департаменту освіти Харківської міської ради. Для обдарованих дітей організовано спеціальні групи підготовки до олімпіад, турнірів та конкурсів різного рівня. Однією з форм профорієнтаційної роботи Центру стала організація і проведення на базі університету міського турніру з основ інформатикидля учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова, турніру юних винахідників і раціоналізаторівдля учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, організація та проведення науково-практичного конкурсу «Основи безпеки життєдіяльності»для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. 

У 2019 році надавалась допомога в організації  проведення,  спільно з кафедрою економіки підприємництва, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку,  конкурсу «Розвиток сучасного підприємництва»для школярів міста та області, який був започаткований в 2018 році.В конкурсі брали участь учні шкіл, гімназій, ліцеїв міста Харкова та області, а також студенти  семи професійних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Департаменту освіти харківської міської ради.

Працівники Центру доуніверситетської освіти і кар’єри також  допомагали в організації  обласного етапу Всеукраїнськогозльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, який проводився кафедрою лісового та садово-паркового господарства факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва спільно з комунальним закладом «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» і Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства,     а  також з  Харківським  обласним товариством  лісівників України.  У зльоті взяли участь 45 учасників із  9 лісництв. 

 

Батл міських учнівських проектів«Бекетівський ринг» в рамках «Бекетов Урбан Фесту» —це інтелектуальний поєдинок суперників, які захищають проекти за напрямом міського розвитку. Цього року найсильнішими стали дві команди: школярі Харківської школи № 70 із проектом «QR-путівник. Подорож в один клік» та команда Центру дитячої та юнацької творчості № 6 Немишлянського району «Із забуття в безсмертя». Всього учасниками конкурсу стали понад 150 школярів та студентів.

звіт ЦДОіК ред 006

 

 1.2020

 підготовчі курси 3

підготовчі курси 4

підготовчі курси 6

підготовчі курси 2

підготовчі курси 2

підготовчі курси 5

 

Університет в соцмережах

Kname  facebook 5 xxl  instagram                                                  

                                                                                                   1

vtour

                                                                                                                     dvd 20    mq2

   Е буклет2020

 

                                                                                                                       

Вступнику

бак

маг

Кар`єра

Вакансії

Анкета для Вакансій