screen                             НА ЦИХ ВЕБ-СТОРІНКАХ

ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗНАЙТИ:

- які ЗНО необхідно здавати на спеціальності, що Вас зацікавили;

- як підготуватись до ЗНО та до творчого конкурсу;

- як отримати додаткові 20 балів до ЗНО;

- які особливості вступу в 2019;

- Правила прийому на 2019 рік ;

- Предмети ЗНО, необхідні для вступу у 2019 році.

Наші контакти:

лого3

Стажування студентів та викладачів проходять у вищих навчальних Screenshot 20180128 175939 01
закладах країн Європейського Союзу (Міжнародна діяльність та освіта

Працює сучасна наукова бібліотека із загальним книжковим фондом
майже 1 млн. примірників, 7 читальними залами на 545 місць. Зала
інформаційного сервісу бібліотеки оснащена 55 комп’ютерами. У 3-х
читальних залах надається вільний безкоштовний Wi-Fi доступ до освітніх
ресурсів Інтернет. (Фонд наукової бібліотеки;Цифровий репозиторій)
  В університеті діють науково-дослідні лабораторії, аналоги яким немає в України :(лабораторії Науковий парк "Наукград-Харків";Міжнародний екологічний центр; навчальна лабораторія на базі кафедри інженерної екології міст; Науково-технічний центренергоефективних технологій; Науково-виробнича електротехнічна лабораторія; Науково-дослідний і випробувальний центр; Центр регіонального розвитку; Освітньо-виробничий центр «Сучасні технології в енергетиці»; Лабораторний комплекс, до складу якого входять лабораторії «Обліку і контролю електричної енергії», «Кабельних ліній»,«Електроустаткування систем міського електропостачання», «Цифрового релейного захисту і автоматики», «Сонячна електростанція». Діють лабораторія ВІМ-технологій, науково-дослідний Центр світлотехнічних вимірювань, лабораторія світлового дизайну. Відкрито Центр стратегічної аналітики й антикорупційного менеджменту та науково-виробничий Центр «Оцінка, землеустрій та кадастр» ).

Тут ти можеш не тільки отримувати знання, брати участь в олімпіадах,конференціях, а й яскраво проводити вільний час.

Що об’єднує всіх студентів?

Студентський клуб, котрий існує вже більше століття. Головна ціль – реалізація концепції творчої, виховної праці зі студентами. Участь в творчості дозволяє відчути впевненість в собі, своїх силах, та відкрити свій потенціал. Окрім того, спортивне життя ХНУМГ ім. О.М. Бекетова розвиває фізичні здібності й знаходить підхід до кожного.
Існує великий вибір секцій ти можеш обрати будь-яку за своїм бажанням.

Яка особливість нашого Університету?

Університет йде в ногу з часом, ми намагаємося робити все, щоб бути ближчим до студентів. Тож, для доступнішого і зручнішого навчання, було відкрито перший в Україні Центр розвитку для дітей.

лого3

"Cвоєю справою людина повинна займатися так,

немов допомоги їй шукати ніде.

А. Апшероні