Код

Назва спеціальностей,яким надається особлива підтримка

 

101

Екологія

 

141

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 

151

Автоматизація та комп`ютерно – інтегровані технології

 

183

Технології захисту навколишнього середовища

 

185

Нафтогазова інженерія та технології

 

192

Будівництво та цивільна інженерія

 

193

Геодезія та землеустрій

 

194

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

 

205

Лісове господарство

 

206

Садово- паркове господарство

 

263

Цивільна безпека

 

275

Транспортні технології (за видами)

Важливим напрямом роботи Центру є сприяння формуванню позитивного іміджу університету засобами рекламної кампанії в ЗМІ, а саме:

 • друк та публікація інформації про основні напрямки навчання та спеціальності університету в довідниках абітурієнта м. Харкова, Харківської області та м. Мелітополя;
 • виготовлення та експонування рекламних листівок в вагонах метро м. Харкова;
 • виготовлення відеоролика до Днів відкритих дверей та розміщення їх на плазмових панелях в Харківському метрополітені на 11 станціях метро;
 • розміщення інформації про основні напрямки та спеціальності ХНУМГ імені О. М. Бекетова на сайті Osvita.com.ua;
 • виготовлення та публікація друкованої рекламної продукції: об’яви, буклети, банери, листівки, візитівки, сертифікати та подяки до Дня відкритих дверей ХНУМГ імені О. М. Бекетова, виїзних днів відкритих дверей, підготовчих курсів, турнірів для учнів шкіл м. Харкова та області, школи розвитку «Мер міста» для лідерів учнівського самоврядування та шкіл розвитку за різними напрямами підготовки, Ярмарку вакансій-2019, тренінгів та майстер-класів тощо;
 • створення груп в соціальних мережах та Instagramдля профорієнтаційної роботи та реклами  ХНУМГ імені О. М. Бекетова;
 • розробка та впровадження інфографіки для абітурієнта на сайті університету та в соціальних мережах;
 • постійно оновлюється сторінка ЦДОіК на сайті університету.

Таким чином, ЦДОіК продовжує традиційну профорієнтаційну роботу та запровадив нові форми і методи роботи:

 1. Збільшилася кількість учасників і переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, які проводяться для вступників, з можливістю отримання додаткових балів до сертифікатів ЗНО.
 2. Відкрито  студію пісочної анімації.
 3. Покращилися результати співпраці з КЗ «Мала академія наук». У 2018-2019 н. р. на базі університету проходить літня біологічна школа для 60 членів Малої академії наук за науковими відділеннями хімії та біології, екології та аграрних наук за сприянням кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод.

 

4.Розширилася географія  і збільшилася кількість абітурієнтів, охоплених виїзними профорієнтаційними заходами.

5.Вперше у 2018-2019 н. р. започаткований новий формат постійно відкритих дверей Університету BeketovOpenSpace.

6.Вперше у 2018-2019 н. р. проведено «Весняний марафон SPRINGSTREAM».

 1. Започатковано роботу нових шкіл розвитку:

 

 • ШколарозвиткуStart Up School
 • Освітня платформа «Шкільний омбудсмен»

8.Ярмарок вакансій проводився у новому форматі: виставка-експозиція, майстер-клас від фахівців Центру зайнятості, панельна дискусія «Управління професійною кар’єрою».

Під час весняних канікул у березні 2019 року фахівці з різних факультетів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова за підтримки Центру доуніверситетської освіти і кар’єри на протязі 3 днів проводили заняття в рамках 7 профільних шкіл розвитку за напрямами підготовки своїх кафедр.

 1. «Школа юного електротехніка»: школа розвитку факультету електропостачання і освітлення міст (кафедра систем електропостачання та електроспоживання міст)

Керівники школи:

 • к.т.н., доц. Д’яков Євген Дмитрович 
 • доц. Гаряжа Василій Миколайович

Кількість учасників: 33 учня з 2 шкіл

 1. «Школа альтернативної та відновлювальної енергетики»: школа розвитку факультету електропостачання і освітлення міст (кафедра альтернативної електроенергетики та електротехніки)

Керівник школи: д.т.н., доц., зав. кафедри Тугай Дмитро Васильович

Кількість учасників: 25 школярів з 1 школи

 1. «Молодий економіст»: школа розвитку факультету економіки і підприємництва (кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку)

Керівник школи: к.е.н., доц. Гриненко Володимир Володимирович

Кількість учасників: 39 учнів з 5 шкіл

 1. «Школа юного будівельника та управлінця нерухомістю»: школа розвитку будівельного факультету (кафедра земельного адміністрування та геоінформаційних технологій)

Керівник школи: к.т.н., ст. викладач Радзінська Юлія Борисівна

Кількість учасників: 36 учнів з 3 шкіл

 1. «Юний еколог»: школа розвитку факультету інженерних мереж та екології міст (кафедра інженерної екології міст)

Керівники школи

 • к.б.н., доц. Задорожний Костянтин Миколайович
 • ст. викладач Телюра Наталія Олександрівна

Кількість учасників: 60 учнів з 3 шкіл

 1. «Бізнес-розвідник»: школа розвитку факультету економіки і підприємництва (кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту)

Керівник школи: асистент кафедри Конопліна Олена Олександрівна

Кількість учасників: 36 учнів з 2 шкіл

 1. «Юний менеджер-економіст»: школа розвитку факультету менеджменту (кафедра менеджменту і публічного адміністрування)

Керівники школи

 • к.е.н., доц. Марина Вікторівна Боровик
 • к.е.н., ст. викладач Марина Костянтинівна Гнатенко

Загалом під час проведення весняного марафону університет відвідали 242 учні з 21 школи м. Харкова і області.

 

                                                    5555


Центр доуніверситетської освіти і кар’єри надає допомогу студентам у працевлаштуванні і кар’єрному зростанні. 

В університеті двічі на рік відбуваються загальноуніверситетські ярмарки вакансійта окремо проводяться заходи на факультетах. В березні 2019 року ярмарок вакансій вперше проводився у новому форматі.Крім традиційної форми роботи був задіяний зовсім новий формат проведення: виставка-експозиція, майстер-клас від фахівців Центру зайнятості, панельна дискусія «Управління професійною кар’єрою», на якій розкривались питання працевлаштування, проходження практики на підприємствах з можливістю в подальшому працювати на підприємстві. 

У дискусійній панелівзяли участь не тільки харківські підприємства, але також директор з персоналу ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» О. В. Кириченко, Голова Чкаловської ОТГ Віктор Дмитрович Соловйов, Дмитро Сергійович Микиша —заступник міського голови Мереф’янської ОТГ, АТ «Турбоатом» —начальник управління по роботі з персоналом Г. І. Кириченко і його заступник І. Д. Єфремова, Людмила Олексіївна Левченко —начальник відділу з персоналу ПАТ «Харківський плитковий завод», провідний інженер АТ «Трест Житлобуд-1» І. В. Молчан і помічник керівника ХФ ТОВ «ІН-ФОРС» Н. В. Піскарьова та Харківський міський центр зайнятості. 

Завдяки такому нововведенню канадська проектна компанія «Ehvert»дуже зацікавилась нашими фахівцями та була ініціатором укладання договору співпраці між університетом та компанією.

Також для студентів проводився тренінг «Успішне працевлаштування та побудова майбутньої кар’єри» від провідного фахівця з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості Н. О. Поставної.

Учасниками ярмарків вакансій стають близько 50 роботодавців та близько 1000 студентів. У межах ярмарків вакансій на факультетах проводяться презентації роботодавців, програм стажування, зустрічі із випускниками та інші кар’єрні заходи, що сприяють старту та розвитку кар’єри. В рамках заходів відбуваються майстер-класи, семінари, тренінги тощо.

Випускники мали можливість розробити власне резюме, поспілкуватися з потенційними роботодавцями, пройти тестування на вибір найкращого робочого місця, ознайомитись з прийомами грамотного складання резюмета дізнатись про таємниці успішного проходження співбесіди.Кафедрами університету були укладені договори з потенційними роботодавцями (підприємствами, організаціями та установами), з якими тісно співпрацює кожна кафедра. 

Також відбувся черговий цікавий захід: фахівець з профорієнтаційної роботи Харківського міського центру зайнятості Н. О. Поставна презентувала перше заняття з циклу лекцій «Ділова кар’єра та її побудова» для студентів 2 курсу денної форми навчання факультету економіки та підприємництва, кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку. На лекції студенти пройшли тестування з питань побудови своєї власної кар’єри, дізнались, чи мають вони схильність до керівництва, та як правильно побудувати кар’єрограму.

Випускаючими кафедрами проводились екскурсії на профільні підприємства та організаціїдля ознайомлення випускників з роботодавцями.

Іншим важливим напрямком роботи є підтримка функціонування електронного банку вакансійна сайті Центру доуніверситетської освіти і кар’єри. На сайті розміщено досить значна кількість вакансій: на ці посади роботодавці розглядають студентів та випускників університету. В рамках профорієнтаційної роботи проводиться співпраця з Харківським обласним центром зайнятості та Харківським міським центром зайнятості. Результатом такої співпраці є можливість надання молодим спеціалістам першого робочого місця.

Результатом такої роботи є те, що майже 98% випускників працевлаштовуються після закінчення навчання, а біля 50% студентів після 2 курсу починають поєднувати між собою навчання та роботу. Внаслідок цього наші фахівці отримують диплом, вже маючи досвід роботи.

звіт ЦДОіК ред 028

 1.2020

 підготовчі курси 3

підготовчі курси 4

підготовчі курси 6

підготовчі курси 2

підготовчі курси 2

підготовчі курси 5

 

Університет в соцмережах

Kname  facebook 5 xxl  instagram                                                  

                                                                                                   1

vtour

                                                                                                                     dvd 20    mq2

   Е буклет2020

 

                                                                                                                       

Вступнику

бак

маг

Кар`єра

Вакансії

Анкета для Вакансій