Центр доуніверситетської освіти і кар'єри


Центр доуніверситетської освіти і кар'єри Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова заснований 02 березня 1992 року, як факультет довузівської підготовки.

Основною метою діяльності Центру є проведення заходів та надання консультаційних послуг студентам і випускникам університету щодо працевлаштування, особистісного та професійного росту; профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, підготовка абітурієнтів до вступу в університет, консультації щодо вибору майбутньої професії, а також формування та підтримка іміджу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Центр є структурним підрозділом Університету і створений згідно з рішенням Вченої ради університету.

Основними функціями Центру є:

- Організація та проведення підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. На підготовчих курсах викладають педагоги нашого університету (кандидати наук, доценти). Слухачі можуть обрати наступні предмети: українська мова та література, рисунок, математика, хімія, біологія, фізика, історія України, географія, іноземна мова;«Початок підготовчих курсів 2014 року»


- Надання консультаційних послуг випускникам університету щодо працевлаштування. Для наших випускників та студентів старших курсів щорічно проводиться «День кар’єри», під час якого студенти мають можливість поспілкуватися з майбутніми роботодавцями, дізнатися про сучасний ринок праці, актуальні вакансії та домовитися про співбесіду, стажування, проходження виробничої або переддипломної практики.«День кар’єри»


- Проведення та організація групових психологічних тренінгів та індивідуальних консультацій у професійних психологів для студентів та абітурієнтів Університету. На базі Центру створено Психологічну службу, співлобітники якої постійно проводять тренінги «Особистісний та професійний розвиток», «Ефективна співбесіда с роботодавцем», «Тайм-менеджмент», профорієнтаційні консультації щодо вибору професії і т.п. Співробітники центру приймають участь у програмі «Форум» для старшокласників на Харківському обласному телебаченні.


«Майстер-клас " Особистісний та професійний розвиток: Таємниці успішної кар’єри"»

Наши контакты:

Телефон: тел. (057) 707-32-63
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кар`єра

картинка реєстрація

  До уваги слухачів! 

Правила прийому на 2018 рік  розміщені тут   

розміщення вакансії

            Увага!

 КОНКУРС

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

ПРЕДМЕТНІ ОЛІМПІАДИ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЯКИМ НАДАЄТЬСЯ ОСОБЛИВА ПІДТРИМКАimages
 ХНУМГ імені О.М.Бекетова   Ми в соціальних мережах Курси 
itstart1