Кар’єра – це сукупність усіх видів діяльності, якими людина займається впродовж трудового життя, а саме: здобуття освіти, додаткових кваліфікацій, стажування, робота (як оплатна, так і волонтерство) і навіть хобі.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

З чого розпочати свою кар’єру:

1. Пройди профорієнтаційне тестування та дізнайся які професії тобі підходять;

2. Отримай кваліфікаційну освіту;

3. Напиши своє резюме;

4. Займись пошуком роботодавця;

5. Пройди співбесіду;

6. Влаштуйся до роботи.

______________________

AB InBev speech

САН ИнБев Украина (Бизнес Сервис Центр)

16 мая в 10.15 на базе ХНЭУ им. С. Кузнеца проводит встречу – выступление для студентов и преподавателей с Вице-президентом по персоналу Европа.

Выступление будет о мировых трендах.

Мы приглашаем вас и ваших желающих студентов также присоединиться.

Регистрация по ссылке https://goo.gl/C86jeb

Мероприятие в ФБ https://www.facebook.com/events/244328782790170/

Выступление на английском языке.

Будем рады видеть!

       Screenshot 2018 5 7 SmartJob Твій дистанційний помічник для ефективного пошуку роботи на сучасному ринку праці1

      «SmartJob: інтегрований ресурс для ефективного та успішного сприяння працевлаштуванню громадян незалежно від віку, професійного досвіду чи місця проживання.

          Унікальність даного ресурсу полягає в тому, що користувач має можливість створити власний кабінет в якому можна завантажити своє портфоліо, фото, резюме та відеорезюме, посилання на статті, публікації, ілюстрації, дипломи, сертифікати. За бажанням користувач може направляти посилання на свій електронний кабінет роботодавцю для розгляду на зайняття тієї чи іншої відкритої вакансії.

Даний ресурс складається з:

  • Відеокурс. Добірка відеороликів присвячених техніці пошуку роботи, складанню конкурентного резюме, навикам проходження співбесіди, розвитку ділових якостей необхідних для професійного зростання, побудови кар'єри, заснуванню власної справи.
  • Вебінар. В онлайн режимі користувач може індивідуально проконсультуватися на ті чи інші питання, які його цікавлять. Ознайомитись з реальними потребами ринку праці у Харківській області. До проведення вебінарів залучаються представники громадських організацій, благодійних фондів та роботодавців.
  • Відеорезюме. На основі письмового резюме створюється видеорезюме, яке ефективно презентує людину, її особисті якості, професійні досягнення, підкреслює власні переваги. А інструмент для створення відеорезюме допоможе відшліфувати власну презентацію до блиску та показати роботодавцю найсильніші сторони.

        Для роботодавців відеорезюме – це можливість отримати первинне враження про претендентів на роботу, прийняти рішення щодо запрошення шукача роботи на співбесіду.

Модуль «Мій профіль» розроблений для донесення роботодавцю повної інформації про шукача роботи. Відомості про освіту та навички наочно підтвердять сканкопії дипломів, записів з трудової книжки, рекомендаційних листів з попередніх місць роботи. «Мій профіль» стане в нагоді і прихильникам дистанційної освіти. Вся інформація стане доступною роботодавцю, за умови відправки унікального посилання на Профіль.

        Молодь, шукачі роботи, безробітні - кожен знайде для себе підходящий інструмент для досягнення професійного успіху, отримає вміння позиціонувати професійні здібності, самовдосконалиться. Сервіси SmartJob доступні не лише харків’янам, а й всім громадянам України, корисні як для професіоналів, так і претендентів на роботу без досвіду. Це можливість безкоштовно вдосконалювати методи ділової комунікації, отримати кваліфіковану пораду, створити імідж професіонала, який вільно орієнтується у світі сучасних технологій.

Screenshot 2018 5 7 SmartJob Твій дистанційний помічник для ефективного пошуку роботи на сучасному ринку праці2

Screenshot 2018 5 7 SmartJob Твій дистанційний помічник для ефективного пошуку роботи на сучасному ринку праці4

 

*************************************************************************************************************************

Відеорезюме - інноваційний інструмент пошуку роботи

відеорезюмеВідеорезюме – це:
- різновид резюме, який дозволяє отримати первинне враження про Вас, як претендента на роботу та прийняти рішення про призначення з Вами особистої зустрічі;
- Невеликий за тривалістю ролик, в якому Ви можете розповісти про власні успіхи на попередніх місцях роботи, про свою освіту, підкреслити свої переваги перед іншими кандидатами.

Що дає відео резюме:

- розміщення в Інтернеті відеорезюме мають високий рейтинг переглядів, а це підвищить Ваші шанси у працевлаштуванні;
- роботодавець економить час, бо перегляд ролика – це більш швидка і менш напружена процедура в порівнянні з читанням звичайного резюме:
- якісне оформлення ролика дасть роботодавцю зрозуміти, що Ви відповідально ставитесь до роботи;
- зйомка відеорезюме дозволить Вам поглянути на себе «з боку». Як правило, відео резюме одним дублем не знімається – з кожним новим переглядом Ви знайдете моменти, які хотіли б знімати в своїй поведінці. В результаті роботодавцю відправляється якісний матеріал, а Ви сформуєте ефективні навички роботи над собою;
- відеорезюме дає більше відомостей роботодавцю: Ваша зовнішність, манера поведінки і жести, тембр голосу. Все це важливо для ряду професій;
- за допомогою відео резюме можна дистанційно шукати роботу не тільки у своєму місці, а й в інших регіонах і навіть – за кордоном, варто лише відправити його роботодавцю.

Skype Interview TipsУмови складання відеорезюме:
- відео резюме записується на строгому фоні, ваш одяг повинен бути офіційно діловим
- відеоролик повинен бути коротким до 2 хв.
- Відео резюме повинно розкривати і показувати Вас.

З чого повинно складатися відеорезюме:

- Вступ. Вітаєте роботодавця і представляєтесь (вказуєте своє ім’я та прізвище);
- Перше знайомство. Розкажіть, ким ви хочете працювати. Назвіть навчальний заклад, в якому отримали професійну освіту;
- Професійний досвід. Стисло розкажіть про свій професійний досвід, бо детальніше роботодавець дізнається з Вашого письмового резюме. Зазначте Ваші контактні дані.

Якщо Вас зацікавила дана інформація та маєте бажання скласти своє відеорезюме звертайтеся до фахівців державної служби зайнятості

     

Кар`єра

   

нові вакансії анкета для розміщення вакансії

   Правила прийому на 2018 рік  розміщені тут     

рисунок2 копия

 

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЯКИМ НАДАЄТЬСЯ ОСОБЛИВА ПІДТРИМКА

 ХНУМГ імені О.М.Бекетова   Ми в соціальних мережах