Центр доуніверситетської освіти і кар`єри


Центр доуніверситетської освіти і кар`єри Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова заснований 2 березня 1992  як факультет довузівської підготовки.

Основною метою діяльності Центру є проведення заходів і надання консультаційних послуг студентам та випускникам ВУЗу по працевлаштуванню, профорієнтаційна робота з молоддю, підготовка абітурієнтів до вступу, консультацїї з вибору майбутньої професії, а також формування і підтримка іміджу Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова.

Центр є структурним підрозділом Университету та створений у відповідності до рішення Вченої ради університету.

Основними функціями Центру є:

- Організація та проведення підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. На підготовчих курсах викладають викладачі университету (кандидати наук, доценти).

- Надання консультативних послуг з питань працевлаштування випускникам ВУЗу.  Для наших випускників та студентів старших курсів проводиться щорічний День кар`єри», під час якого студенти мають змогу поспілкуватися з майбутніми роботодавцями, взнати про актуальні вакансії, домовитись про стажування чи практики.

-Підготовка школярів до творчого конкурсу.

-Надання інших освітніх послуг.

Наши контакты:

Телефон: тел. (057) 707-32-63
Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.