Завдяки нашому Центру Ви дізнаєтеся:           


 Можливості розвитку для учнів 7-11 класів 

  • Школи розвитку
  • Підготовка до захисту наукових робіт Малої Академії наук
  • Школа для лідерів учнівського самоврядування
  • Мер міста
  • Відкриті ескурсії та лекції зі спеціальностей

           Чому необхідно обрати саме наш Університет?

Стажування студентів та викладачів проходять у закладах вищої освіти країн Європейського Союзу (Міжнародна діяльність та освіта). 

Працює сучасна наукова Бібліотека із загальним книжковим фондом майже 1 млн. примірників, 7 читальними залами на 545 місць. Зала інформаційного сервісу бібліотеки оснащена 55 комп’ютерами. У 3-х читальних залах надається вільний безкоштовний Wi-Fi доступ до освітніх ресурсів Інтернет. (Фонд наукової бібліотеки; Цифровий репозиторій). 

В Університеті діють науково-дослідні лабораторії, аналоги яким немає в України (лабораторії Науковий парк "Наукград-Харків"; Міжнародний екологічний центр; навчальна лабораторія на базі кафедри інженерної екології міст; Науково-технічний центренергоефективних технологій; Науково-виробнича електротехнічна лабораторія; Науково-дослідний і випробувальний центр; Центр регіонального розвитку; Освітньо-виробничий центр «Сучасні технології в енергетиці»; Лабораторний комплекс, до складу якого входять лабораторії «Обліку і контролю електричної енергії», «Кабельних ліній», «Електроустаткування систем міського електропостачання», «Цифрового релейного захисту і автоматики», «Сонячна електростанція». Діють лабораторія ВІМ-технологій, науково-дослідний Центр світлотехнічних вимірювань, лабораторія світлового дизайну. Відкрито Центр стратегічної аналітики й антикорупційного менеджменту та науково-виробничий Центр «Оцінка, землеустрій та кадастр»).

Тут ти можеш не тільки отримувати знання, брати участь в олімпіадах, конференціях, а й яскраво проводити вільний час.


 Що об’єднує всіх студентів? 

Студентський клуб, котрий існує вже більше століття. Головна ціль – реалізація концепції творчої, виховної праці зі студентами. Участь в творчості дозволяє відчути впевненість в собі, своїх силах, та відкрити свій потенціал. Окрім того, спортивне життя ХНУМГ ім. О.М. Бекетова розвиває фізичні здібності й знаходить підхід до кожного.
Існує великий вибір секцій ти можеш обрати будь-яку за своїм бажанням.


Яка особливість нашого Університету?

Університет йде в ногу з часом, ми намагаємося робити все, щоб бути ближчим до студентів. Тож, для доступнішого і зручнішого навчання, було відкрито перший в Україні Центр розвитку для дітей.

 

Університет в соцмережах

Kname  facebook 5 xxl  instagram  

 

vtour

Вступнику

бак

маг

Кар`єра

Вакансії

Анкета для Вакансій